Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Rozpis zápasů

 

TERMÍNOVÁ LISTINA - JARO 2017
14 26.03. MUŽI NE 15:00 Bělotín B : Lipník B  
14 02.04. malá kopaná NE 10:00 SDU : Lesní Víly  
14 02.04. malá kopaná NE 11:30 FC Dolňák : OCP Želatovice  
16 02.04. MUŽI NE 15:30 Měrovice : Lipník B  
15 09.04. malá kopaná NE 10:00 SDU : P.P.B. Pivárium  
15 09.04. malá kopaná NE 11:30 FC Dolňák : Young Boys  
17 09.04. MUŽI NE 15:30 Lipník B : Stará Ves  
10 16.04. st.přípravka NE 10:00 Dolní Újezd : Želatovice  
16 16.04. malá kopaná NE 10:00 SK Bochoř : FC Dolňák  
16 16.04. malá kopaná NE 10:15 City Citov : SDU  
18 16.04. MUŽI NE 16:00 Hustopeče : Lipník B  
17 23.04. malá kopaná NE 10:00 SDU : Sokol Rokytnice
17 23.04. malá kopaná NE 11:30 FC Dolňák : FC Lahvátor
19 23.04. MUŽI NE 16:00 Lipník B : Opat./Všech. B
11 23.04. st.přípravka NE 16:00 Všechovice : Dolní Újezd
12 30.04. st.přípravka NE 10:00 Dolní Újezd : Lipník   
18 30.04. malá kopaná NE 10:00 Pobřeží Kopaniny : SDU  
18 30.04. malá kopaná NE 10:15 FC Dragons : FC Dolňák  
20 30.04. MUŽI NE 16:00 Radslavice : Lipník B  
21 06.05. MUŽI SO 16:30 Býšk./Horní Újezd : Lipník B  
13 07.05. st.přípravka NE 10:00 Dolní Újezd : Radslavice  
19 07.05. malá kopaná NE 10:00 SDU : Sokol Buk  
19 07.05. malá kopaná NE 11:30 FC Dolňák : GAMA  
20 13.05. malá kopaná SO 10:30 Gbelčestr : FC Dolňák  
20 13.05. malá kopaná SO 14:00 FC Barrsa : SDU  
14 13.05. st.přípravka SO 14:30 Opat./Všechovice : Dolní Újezd
22 14.05. MUŽI NE 16:30 Lipník B : Pavlovice  
23 20.05. MUŽI SO 17:00 Čekyně : Lipník B  
15 21.05. st.přípravka NE 10:00 Dolní Újezd : Soběchleby  
21 21.05. malá kopaná NE 10:00 SDU : SK Čekyně  
21 21.05. malá kopaná NE 11:30 FC Dolňák : FC Citov  
22 28.05. malá kopaná NE 10:00 FH Sanace : SDU  
22 28.05. malá kopaná NE 10:00 Kanci Citov : FC Dolňák  
16 28.05. st.přípravka volné kolo
24 28.05. MUŽI NE 17:00 Lipník B : Prosenice  
25 04.06. MUŽI NE 10:00 Domaželice : Lipník B  
17 04.06. st.přípravka NE 10:00 Dolní Újezd : Hustopeče  
23 04.06. malá kopaná NE 10:00 SDU : SK Hradčany
23 04.06. malá kopaná NE 11:30 FC Dolňák : STS Chvojkovice Brod
24 11.06. malá kopaná NE 10:00 SDU : FC Radvanice
24 11.06. malá kopaná NE 11:30 FC Dolňák : Ludva Říkovice
18 11.06. st.přípravka NE 15:00 Ústí : Dolní Újezd
26 11.06. MUŽI NE 17:00 Lipník B : Lobodice  
25 18.06. malá kopaná NE 10:00 SDU : SK Radslavice
25 18.06. malá kopaná NE 11:30 FC Dolňák : FC Veslo  
15 18.06. MUŽI NE 17:30 Lipník B : Soběchleby  
26 24.06. malá kopaná SO 13:00 SDU : Beďa tým  
26 24.06. malá kopaná SO 14:30 FC Dolňák : K-stánek  

Termínová listina  -- podzim 2016

 

DAT KAT DEN ČAS UTKÁNÍ
14.08. MUŽI NE 10:00 Soběchleby : Lipník B  
21.08. MUŽI NE 16:30 Lipník B : Měrovice  
27.08. MUŽI SO 16:30 Stará Ves : Lipník B  
04.09. st.přípravka NE 10:00 Dolní Újezd : Opat./Všechovice  
04.09. MUŽI NE 16:00 Lipník B : Hustopeče A  
11.09. st.přípravka NE 15:45 Soběchleby : Dolní Újezd  
11.09. MUŽI NE 10:00 Opat./Všech. : Lipník B  
18.09. st.přípravka     volno      
18.09. MUŽI NE 15:30 Lipník B : Radslavice  
25.09. st.přípravka NE 10:00 Hustopeče : Dolní Újezd  
25.09. MUŽI NE 15:30 Lipník B : Býšk./Horní Újezd
28.09. st.přípravka ST 10:30 Želatovice : Dolní Újezd  
2.10. st.přípravka NE 10:00 Dolní Újezd : Ústí  
1.10. MUŽI SO 15:00 Pavlovice : Lipník B  
09.10. st.přípravka NE 10:00 Dolní Újezd : Všechovice  
09.10. MUŽI NE 15:00 Lipník B : Čekyně  
16.10. st.přípravka NE 13:00 Lipník : Dolní Újezd  
15.10. MUŽI SO 14:30 Prosenice : Lipník B  
22.10. st.přípravka SO 9:30 Radslavice : Dolní Újezd  
23.10. MUŽI NE 14:30 Lipník B : Domaželice  
30.10. MUŽI NE 14.30 Lobodice : Lipník B  
06.11. MUŽI NE 14:00 Lipník B : Bělotín B  
12.11. MUŽI SO 11:30 Bělotín B : Lipník B  
TERMÍNOVÁ LISTINA - JARO 2016

 

DAT KAT DEN ČAS UTKÁNÍ
27.03. MUŽI NE 15:30 Lipník B : Býšk./H.Újezd  
02.04. MUŽI SO 15:30 Lazníky : Lipník B  
10.04. st.přípravka NE 10:00 Dolní Újezd : Kozlovice B  
09.04. st.žáci SO 16:00 Opat./Všech.   Dolní Újezd  
10.04. MUŽI NE 16:00 Lipník B : Želatovice B  
16.04. st.přípravka SO 11:00 Horní Moštěnice : Dolní Újezd  
17.04. st.žáci NE 14:00 Dolní Újezd : Troubky  
16.04. MUŽI SO 16:00 Skalička : Lipník B  
24.04. st.přípravka NE 10:00 Dolní Újezd : Radslavice  
24.04. st.žáci volno
24.04. MUŽI NE 16:00 Lipník B : Domaželice A  
30.04. st.přípravka SO 13:30 Soběchleby : Dolní Újezd  
30.04. st.žáci SO 14:00 Kojetín/Kovalovice : Dolní Újezd  
01.05. MUŽI NE 16:30 Radslavice : Lipník B  
08.05. st.přípravka NE 10:00 Dolní Újezd : Bělotín  
08.05. st.žáci NE 14:00 Dolní Újezd : Horní Moštěnice
08.05. MUŽI NE 16:30 Lipník B : Soběchleby  
15.05. st.přípravka volno
15.05. st.žáci NE 14:30 Tovačov : Dolní Újezd  
14.05. MUŽI SO 16:30 Stará Ves : Lipník B  
22.05. st.přípravka NE 10:00 Dolní Újezd : Opat./Všech.  
22.05. st.žáci NE 14:00 Dolní Újezd : Křenovice  
22.05. MUŽI NE 16:30 Lipník B : Prosenice  
29.05. st.přípravka NE 10:00 Dolní Újezd : Ústí  
29.05. st.žáci NE 14:00 Bělotín : Dolní Újezd  
29.05. MUŽI NE 16:30 Hustopeče : Lipník B  
5.06. st.přípravka volno
05.06. st.žáci NE 14:00 Dolní Újezd : Říkovice  
05.06. MUŽI NE 16:30 Lipnik B : Lobodice  
12.06. st.přípravka NE 13:30 Lipník  : Dolní Újezd  
12.06. MUŽI NE 16:30 Pavlovice : Lipník B  
19.6. MUŽI NE 16:30 Lipnik B : Opat./Všech. B  

PODZIM 2015
 

Zápasy starší přípravky 5+1hraje se jeden zápas 2x25 min., sraz 1 hodina předem

 

Název pořádajícího družstva

Den

Datum

Čas

Kozlovice B - Dolní Újezd

SO

 29. 8.

    11:00

Dolní Újezd - Lipník

ST

   2. 9.

17:30

Dolní Újezd - Horní Moštěnice

NE

   6. 9.

10:00

Radslavice - Dolní Újezd

SO

 12. 9.

9:30

Dolní Újezd - Soběchleby

NE

 20. 9.

10:00

Bělotín - Dolní Újezd

NE

 27. 9.

12:00

Volno

 

   4. 10.

 

Opat./Všech. - Dolní Újezd

SO

 10. 10.

13:00

Ústí - Dolní Újezd

NE

 18. 10.

14:45

 

 

Zápasy starších žáků 7+1hraje se jeden zápas 2x35 min., sraz 1 hodina předem

 

Název pořádajícího družstva

Den

Datum

Čas

Volno

NE

 30. 8.

 

Dolní Újezd - Kojetín/Kovalovice

NE

   6. 9.

14:00

Horní Moštěnice - Dolní Újezd

SO

 12. 9.

13:30

Dolní Újezd - Tovačov

NE

 20. 9.

13:30

Křenovice  - Dolní Újezd

NE

 27. 9.

Hl.

Dolní Újezd - Bělotín

NE

   4. 10.

13:00

Dolní Újezd - Opat./Všech.

NE

 11. 10.

13:30

Troubky - Dolní Újezd

NE

 18. 10.

Hl.

Říkovice - Dolní Újezd

NE

 25. 10.

12:00

 

JARO 2015
 

Zápasy mladší přípravky 4+1,

hraje se jeden zápas 2x20 min., sraz 1 hodina předem

Název pořádajícího družstva             Den                 Datum             Čas

Dolní Újezd – Hranice B                     NE - zrušeno     12. 4.             10:00

Ústí - Dolní Újezd                               SO                     18. 4.               9:00

Dolní Újezd – Hranice C                     NE                     26. 4.             10:00

Hranice A - Dolní Újezd                     PÁ                       1. 5.               9:00

Lipník n/Beč. - Dolní Újezd                NE                       3. 5.            13:00

Dolní Újezd - Přerov B                        NE                     10. 5.            10:00

Radslavice - Dolní Újezd                     SO                     16. 5.             11:00

Přerov C - Dolní Újezd                         SO                     23. 5.            10:30

Dolní Újezd - Kozlovice B                   NE                     31. 5.             10:00

více na http://www.ofsprerov.cz/aktualni-vysledky/H1A/

 

Zápasy mladších žáků 7+1, 

hraje se jeden zápas 2x30 min., sraz 1 hodina předem

Název pořádajícího družstva

Den

Datum

Čas

Kojetín - Dolní Újezd

SO

  4.4.

12:30

Dolní Újezd – Horní Moštěnice

NE

12.4.

13:00

Troubky  - Dolní Újezd

NE

19.4.

10:00

Dolní Újezd – Beňov

NE

26.4.

13:00

Beňov - Dolní Újezd

SO

9.5. 

      13:00

Dolní Újezd – Lověšice

NE

17.5.

12:00

Křenovice - Dolní Újezd

NE

24.5.

11:30

Dolní Újezd – Beňov

NE

31.5.

13:00

Lověšice - Dolní Újezd

NE

7.6.

10:30

Dolní Újezd - Křenovice

NE

  13.6.

14:00

více na http://www.ofsprerov.cz/aktualni-vysledky/F1A/

PODZIM 2014

Zápasy mladší přípravky 4+1hraje se jeden zápas 2x20 minut

 

Název pořádajícího družstva

Den

Datum

Čas

Hranice C - Dolní Újezd

NE

 31. 8.

10:15

Dolní Újezd – Lipník

SO

   6. 9.

9:30

Dolní Újezd - Hranice A

ST

 10. 9.

17:00

Přerov B – Dolní Újezd

NE

 14. 9.

9:00

Dolní Újezd - Radslavice

NE

 21. 9.

10:00

Dolní Újezd - Přerov C

NE

 28. 9.

10:00

Kozlovice B - Dolní Újezd

SO

  4.10.

11:00

Hranice B - Dolní Újezd

SO

11.10.

15:00

Dolní Újezd - Ústí

NE

19.10.

10:00

 

 

 

Zápasy mladších žáků 7+1,  hraje se jeden zápas 2x30 minut

Název pořádajícího družstva

Den

Datum

Čas

Beňov - Dolní Újezd

SO

30.08.

16:30

Dolní Újezd - Kojetín/Kovalovice

SO

06.09.

11:00

Dolní Újezd - Křenovice

ST

10.09.

17:00

Horní Moštěnice – Dolní Újezd

NE

14.09.

13:30

Dolní Újezd - Troubky

NE

21.09.

13:00

Křenovice - Dolní Újezd

NE

28.09.

10:30

Dolní Újezd - Lověšice

NE

5.10.

13:00

Soběchleby - Dolní Újezd

SO

11.10.

13:00

Dolní Újezd - Soběchleby

NE

19.10.

13:00

Lověšice - Dolní Újezd

NE

26.10.

10:30

 

Turnaje starší přípravky pro ročníky narození 2003 a mladší

Turnaje 5+1 se hrají ve čtyřech skupinách, na podzim i na jaře se odehraje 6 turnajů.

Nás se týká skupina B.

Jaro 2014 - rozpis

 

Starší přípravka 5+1, sk. B

 

 

Družstvo

Datum

Čas

 

1.

Tělovýchovná jednota Sokol Dolní Újezd

27.04.2014

10.00

 

2.

Fotbalový klub Kozlovice A

04.05.2014

10.00

 

 

 

25.05.2014

10.00

 

3.

Tělovýchovná jednota Sokol Prosenice

11.05.2014

9.00

 

4.

FK Spartak Lipník nad Bečvou A

20.04.2014

13.00

 

 

 

18.05.2014

13.00

 

Skupina – B

 

 

Starší přípravka 5+1, sk. B

 

 

Pořadí

Družstvo

Body

1.

Fotbalový klub Kozlovice A

    54

2.

FK Spartak Lipník nad Bečvou A

    36

3.

Tělovýchovná jednota Sokol Dolní Újezd

    12

4.

Tělovýchovná jednota Sokol Prosenice

      6

 

více na http://www.ofsprerov.cz/minifotbal-los/

Turnaje starší přípravky pro ročníky narození 2002 a mladší

Turnaje 5+1 se hrají ve čtyřech skupinách, na podzim se odehraje 6 turnajů.

Nás se týká skupina B.

Jaro 2013 - rozpis

Družstvo Datum  Čas
FC Beňov so. 20. 4. 13.00 hod
FK Kozlovice B so. 4. 5. 14.00 hod
So.VK Dol.Újezd ne. 12.5. 13.00 hod
So.Radslavice so. 18. 5. 10.00 hod
FK Kozlovice B so. 25. 5. 14.00 hod
FC Beňov so. 8. 6. 12.00 hod

 

Podzim 2012

Skupina – B

 

Název družstva Den Čas Hřiště Výsledek
So Radslavice SO 01.09.2012 10:00  Ra 2 výhry, 1 porážka
So VK Dolní Újezd NE 09.09.2012 13:00  DÚ 2 výhry, 1 remíza
FK Kozlovice „B“ NE 16.09.2012 14:00  Ko 2 výhry, 1 remíza
So VK Dolní Újezd NE 23.09.2012 10:00  DÚ 2 výhry, 1 porážka
FC Beňov SO 06.10.2012 12:30  Be 3 porážky
So Radslavice SO 13.10.2012 10:00  Ra 3 remízy

 

více na http://www.ofsprerov.cz/index.php/minifotbal/149

 


Zápasy mladších žáků pro ročníky narození 1999 a mladší

Zápasy 7+1 se budou hrát v pětičlenné skupině na podzim i na jaře dvoukolově,

každý s každým, jednou doma a jednou venku.

Jaro 2012

kolo DAT KAT DEN ČAS UTKÁNÍ
12 08.04. Ml.Žáci NE 13:30 Dolní Újezd - Bochoř
13 14.04. Ml.Žáci SO 14:30 V.Přerov C - Dolní Újezd
14 22.04. Ml.Žáci NE 14:00 Dolní Újezd - Radslavice
15 28.04. Ml.Žáci SO 10:00 Újezdec - Dolní Újezd
17 12.05. Ml.Žáci SO 14:30 Bochoř - Dolní Újezd
18 20.05. Ml.Žáci NE 14:00 Dolní Újezd - V.Přerov C
19 27.05. Ml.Žáci NE 10:30 Radslavice - Dolní Újezd
20 03.06. Ml.Žáci NE 14:00 Dolní Újezd - Újezdec

 

více na odkazu

http://www.ofsprerov.cz/index.php/component/content/article/62-rozlosovani/378-okresni-pebor-mladi-aci-los-podzim-2011

Podzim 2011

kolo DAT KAT DEN ČAS UTKÁNÍ
5 03.09. Ml.Žáci SO 13:30 Újezdec   Dolní Újezd
3 14.09. Ml.Žáci ST 16:30 V.Přerov C   Dolní Újezd
7 17.09. Ml.Žáci SO 14:30 Bochoř   Dolní Újezd
8 25.09. Ml.Žáci NE 13:00 Dolní Újezd   V.Přerov C
9 01.10. Ml.Žáci SO 10:30 Radslavice   Dolní Újezd
10 09.10. Ml.Žáci NE 12:30 Dolní Újezd   Újezdec
4 15.10. Ml.Žáci NE 14:00 Dolní Újezd   Radslavice
2 23.10. Ml.Žáci NE 12:00 Dolní Újezd   Bochoř

 

http://www.ofsprerov.cz/index.php/component/content/article/62-rozlosovani/378-okresni-pebor-mladi-aci-los-podzim-2011

 

 


Turnaje starší přípravky pro ročníky narození 2001 a mladší

Turnaje 5+1 se hrají v pěti skupinách, na jaře se odehraje 8 turnajů.

Nás se týká skupina A.

Jaro 2012

Skupina – A

 

Název družstva Den Čas Termín turnajů
So Bělotín NE, SO 13:00 22. 4., 28. 4.
So VK Dolní Újezd NE, SO 09:00 13. 5., 2. 6.
So Ústí SO 10:00 26.5.
So Soběchleby SO 13:30 19. 5.
FKM Opat/Všechovice SO 13:00 14. 4., 5. 5.

Podzim 2011

DAT KAT DEN ČAS UTKÁNÍ
10.09. St.přípr. SO 10:00 SO Ústí (turnaj st. přípravky)
18.09. St.přípr. NE 09:00 Bělotín (turnaj st. přípravky)
24.09. St.přípr. SO 10:00 SO Ústí (turnaj st. přípravky)
28.09. St.přípr. ST 13:00 Soběchleby (turnaj st. přípravky)
02.10. St.přípr. NE 09:00 Dolní Újezd (turnaj st. přípravky)
08.10. St.přípr. SO 10:00 Horní Újezd (turnaj st. přípravky)
16.10. St.přípr. NE 13:00 Soběchleby (turnaj st. přípravky)

více na http://www.ofsprerov.cz/index.php/minifotbal/149

TOPlist